Благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика»

З 22 лютого по 1 березня у школах та університетах Києва вперше пройде благодійна акція «Happy Мяу для Мурчика». Організатор Благодійний Фонд «Happy Paw». Основна мета акції – дати змогу проявити гуманне та відповідальне ставлення до безпритульних тварин всім учасникам навчально-виховного процесу і, звісно ж, нагодувати чотирилапих.

До акції долучаються школярі та студенти, їхні педагоги та батьки. Кожен з них протягом тижня зможе принести корм або крупу для котиків. Працівники Фонду передадуть усі смаколики до мисочок чотирилапих у притулках-партнерах. По завершенню акції БФ «Happy Paw» проведе конкурс. Буде визначено переможця – навчальний заклад, який передасть найбільшу кількість корму та виконає усі умови акції.

БФ «Happy Paw» організовує акцію до Міжнародного дня котиків і сподівається, що завдяки їй буде нагодована не одна сотня пухнастиків. Фонд регулярно проводить акції у рамках проекту «Біоетика». Школярам та студентам багатьох міст України вже відомі такі заходи як «Пропоную лапу і серце» та «Повернемо Бобіка». Детальніше у групі vk «Рятівна ГАВань» – https://vk.com/rativnagavan.

Всё по теме: Животные  Благотворительность 

Топ новостей сегодня

30 Апреля, 2017 Воскресенье
29 Апреля, 2017 Суббота
28 Апреля, 2017 Пятница
больше новостей