Українські виробники меблів спроектують житловий будинок

Вихідними у Київі відбудеться маркет «Всі. Свої: Дім та декор».

19 і 20 березня маркет українських виробників меблів і товарів для дому «Всі. Свої: Дім та декор» покаже відвідувачам, як створити практичний і сучасний інтер’єр. Меблі з натурального дерева і металу, бавовняний і вовняний текстиль, керамічний посуд і предмети декору ручної роботи розмістять у спеціальних кімнатах-інсталяціях.

На два дні у галереї Д12 з’являться чотири затишних і сучасних кімнати: вітальня-столова, кімната підлітка, кабінет і спальня. На маркеті будуть представлені сто українських брендів, які запропонують покупцям всі необхідні меблі для дому, унікальні предмети декору і домашній текстиль.

«Ми вирішили створити на маркеті «Всі. Свої: Дім та декор» повноцінні кімнати-інсталяції, щоб показати відвідувачам, як легко вписати в інтер’єр меблі українських виробників. Гості маркету дізнаються, що обідній стіл можна купити у марки WOODWERK, а письмовий ― у Drommel. Іронічний посуд для столової виготовляє Orner Store, м’які пуфи у кімнату підлітка можна вибрати в Osha, а практичні стелажі і журнальні столики ― у LaserCraft і Uconcept, ― розповідає про нововведення організатор «Всі. Свої» Ганна Луковкіна. ― Інтер’єрні ніші будуть включати цікаві рішення для дизайну, а в кімнатах можна буде походити, посидіти і відчути, як би це виглядало у вас вдома. Плюс ми вирішили розділити простір маркету на тематичні зони ― для меблів, посуду і текстилю. Якщо ви прийшли за якоюсь конкретною річчю, вам не доведеться її довго шукати».

Створити інтер’єр із речей українських виробників виявилося простим завданням. Вітчизняні бренди дотримуються світових тенденцій, тому вироби різних марок легко комбінувати в одному просторі.

«Столи, стелажі, дивани і крісла різних брендів гармонійно вписалися в усі чотири інсталяції. Ідеальним рішенням для вітальні став розкладний диван на дерев’яному каркасі FutonArt. У WOODWERK взагалі є ціла лінійка виробів, з яких можна створити готову кімнату: спальню, вітальню, кабінет. В цілому, за пару років українські виробники здійснили велетенський стрибок у якості і дизайні виробів, ― говорить дизайнер інтер’єрів Studio Manka Анна Колечкіна, яка займалась проектуванням кімнат-інсталяцій. ― Чого тільки коштує неймовірної краси стілець LightIdea на металевому каркасі, обтягнутий шкірою».

Подивитися на оселю, створену силами українських майстрів, знайти цікаві рішення для облаштування житла і купити кілька милих декоративних виробів у квартиру можна цими вихідними, 19 і 20 березня, на маркеті «Всі. Свої: Дім та декор» за адресою Десятинна, 12 з 10:00 до 20:00. Вхід вільний.

Додаткову інформацію про захід і його учасників можна знайти на сторінці події.

Популярное на сайте

Украинские женщины-воины снялись в роскошной фотосессии: За два последних года тысячи украинок прошли через войну.

 

Україна 2.0: мій переїзд в Естонію

 

Хороший Минск: Роман Судольский, украинский журналист и редактор, переехал в Минск в июне 2015 года после 13 лет жизни в Киеве.

 

На Бессарабке все вывески подогнали под единый стиль: Киевляне нововведение одобрили.

 

Добыча янтаря из первых уст: Незаконные добытчики янтаря сами охотно делятся своими сокровищами в открытой группе Вконтакте.

 

64 вещи, которые стоит сделать в Киеве в зависимости от сезона: В Киеве каждый найдет себе занятие по душе.

 

Права пассажиров Укрзализныци, о которых вы даже не догадывались: Запомните и расскажите всем другим базовые права пассажира и никогда не позволяйте их игнорировать работникам железной дороги и обращайтесь к руководству Укрзализныци.

 

Тема: Выжить в Киеве! Где и почем?: мы решили сделать ценовой срез на основные потребительские товары в самых популярных супермаркетах Киева.

 

Киевлянку признали обладательницей самого большого бюста в Украине: Объем груди рекордсменши – 101 см.

 

Фото девушки отфотошопили под стандарты красоты в разных странах: что из этого получилось.

 

Chanel из секонд-хенда: чем блошиный рынок Киева покорил Vogue.

 

Квартира на Святошино: Черный, белый, немного серых тонов и дерева — все это уместилось на ста квадратах ранее типичиной квартиры с "евроремонтом".

Топ новостей сегодня

30 Апреля, 2017 Воскресенье
29 Апреля, 2017 Суббота
28 Апреля, 2017 Пятница
больше новостей