Йожеф Сабо: Я патріот своєї країни і готовий взяти автомат

Легендарний 76-річний тренер Йожеф Сабо відповів любителю Росії Олександру Алієву, який закликав його йти в АТО через "великий патріотизм" і сказав про маразм.

Екс-гравець "Динамо" Олександр Алієв підтримав "російський вибір" Євгена Селезньова, а Йожефа Сабо, який закликав футболістів не заробляти у "лігві ворога", звинуватив у маразмі і закликав йти в АТО.

Журналісти зв'язалися з Йожефом Сабо, який гідно відповів молодому футболісту.

- Пане Йожефе, ви, мабуть, вже читали, що про вас наговорив Алієв?

- Ні, я не читаю те, що каже ця людина.

- Якщо коротко, то він закликав вас йти в АТО, раз ви такий патріот...

- Вступати з ним в полеміку...Хто він такий, щоб я це робив? Це його думка... Якщо треба, то я поїду, візьму автомат і поїду. Він же молодий... Якщо він вважає, що Україна - це його країна. Він їздить то туди, то сюди, в Україну і Росію. Там грає, тут грає. А я народився в Україні і буду захищати свою батьківщину. Буде потрібно - візьму автомат і піду захищати!

- А як ви в цілому ставитеся до футболістів, які під час війни поїхали грати на Росію, а зараз будуть викликані до збірної України?

- Давайте не будемо пов'язувати війну і збірну. Викликають футболістів. Найголовніше - щоб наша збірна добре підготувалася. Неважливо звідки, головне - щоб вони були під прапором України. Я б порадив всім футболістам навчитися співати гімн України.

- Це ви про Ракицького зараз кажете?

- Ні, багато хлопців - вони не винні. Це моє побажання, щоб футболісти збірної - їх же близько показують, а вони мовчать. Показують суперника, а вони співають свої гімни. Це лише побажання, бо ми їдемо на чемпіонат Європи і дуже хотілося б, щоб хлопці співали гімн.

- Приємно чути від Вас, людини, яка більшість свого життя прожила в СРСР, що ви патріот. Дякую вам за це.

- Так, я патріот. Нехай говорять, що хочуть. Просто мені вже багато років, я б пішов у військомат і воювати, але мене не беруть...

- Алієв дозволив собі хамство, не звертайте уваги...

- Хамство... вони пропили свою молодість. От і все. 

Джерело: Depo.Сектор

Популярное на сайте

Украинские женщины-воины снялись в роскошной фотосессии: За два последних года тысячи украинок прошли через войну.

 

Україна 2.0: мій переїзд в Естонію

 

Хороший Минск: Роман Судольский, украинский журналист и редактор, переехал в Минск в июне 2015 года после 13 лет жизни в Киеве.

 

На Бессарабке все вывески подогнали под единый стиль: Киевляне нововведение одобрили.

 

Добыча янтаря из первых уст: Незаконные добытчики янтаря сами охотно делятся своими сокровищами в открытой группе Вконтакте.

 

64 вещи, которые стоит сделать в Киеве в зависимости от сезона: В Киеве каждый найдет себе занятие по душе.

 

Права пассажиров Укрзализныци, о которых вы даже не догадывались: Запомните и расскажите всем другим базовые права пассажира и никогда не позволяйте их игнорировать работникам железной дороги и обращайтесь к руководству Укрзализныци.

 

Тема: Выжить в Киеве! Где и почем?: мы решили сделать ценовой срез на основные потребительские товары в самых популярных супермаркетах Киева.

 

Киевлянку признали обладательницей самого большого бюста в Украине: Объем груди рекордсменши – 101 см.

 

Фото девушки отфотошопили под стандарты красоты в разных странах: что из этого получилось.

 

Chanel из секонд-хенда: чем блошиный рынок Киева покорил Vogue.

 

Квартира на Святошино: Черный, белый, немного серых тонов и дерева — все это уместилось на ста квадратах ранее типичиной квартиры с "евроремонтом".

Топ новостей сегодня

30 Апреля, 2017 Воскресенье
29 Апреля, 2017 Суббота
28 Апреля, 2017 Пятница
27 Апреля, 2017 Четверг
больше новостей