Навколо забудови продовжують кипіти пристрасті.

На станції метро «Героїв Дніпра» сьогодні тривають роботи з планового укріплення станції та облаштування гідроізоляції. І їх треба завершити, поки дозволяють погодні умови. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради, передає прес-служба КМДА.

«Там продовжують нагнітати пристрасті щодо забудови. Хочу ще раз наголосити. По-перше: після ініційованого мною і підписаного керівниками найбільших будівельних компаній меморандуму на будмайданчиках столиці не повинно бути ніякої приватної охорони! Усі забудови охороняє та забезпечує на них правопорядок виключно поліція! І друге: щоб не було спекуляцій. На «Героїв Дніпра» сьогодні тривають роботи з планового укріплення станції метро та облаштування гідроізоляції. І їх треба завершити поки дозволяють погодні умови», — підкреслив Віталій Кличко.

Мер відзначив, що роботи здійснює ПАТ «Київметробуд», і для їх завершення необхідний певний час. «І я розумію незручності для мешканців, та потрібен ще деякий час, щоб якісно зробити необхідний ремонт. Ще раз наголошую: будівництво торговельного центру відбуватиметься лише за згоди громади!», — наголосив Київський міський голова. 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here