Четверг, 28 мая, 2020
12.9 C
Киев

Популярные новости

В Киеве ради отеля уничтожают историческое здание

В столице под угрозой уничтожения оказалось еще одно историческое здание ...

Сакуры из парка Киото стали рекордсменками

Аллея сакур в парке Киото, состоящая из 360 деревьев, растянулась на 987,45 метров, за что и была удостоена чести стать рекордсменкой. ...

В Киеве хотят поднять тариф на холодную воду

С 2018 года “Киевводоканал” хочет поднять тариф на холодную воду и водоотведение. Об этом сообщает “ГолосUA”. Читайте также: В Киеве под ВР проходит акция...

Статья: Киян запрошують долучитися до створення музею пошти

Але є одна цікава деталь.

Укрпошта запрошує всіх долучитися до акції «Створюємо поштовий музей». Акція триватиме до 30 листопада цього року.

Музей планують розташувати у Києві. Він відображатиме історію розвитку української пошти, її традиції як невід’ємну частину історії нашої держави.

Допомогти створити поштовий музей можуть всі охочі незалежно від віку. Для цього достатньо передати Укрпошті різноманітні поштові предмети або особисті речі поштовиків, які мають історичну цінність. Це може бути формений одяг та сумки, штампи, відбитки штемпелів, фотографії, спогади ветеранів-поштовиків тощо. Тобто все те, чим жило в минулому й живе нині підприємство.

Експонати можна передати у найближчому до вас відділенні пошти. 

Найкращі експонати, які увійдуть до музейного фонду пошти визначить жюрі 31 грудня цього року. Учасники акції, чиї експонати визнають найкращими, будуть отримають подарунки від Укрпошти.

Але є одна цікава особливість акції. Згідно з правилами, експонати, які ви віддасте Укрпошті, до вас вже можуть не повернутися. Їх долю вирішуватимуть фахівці підприємства.

За последние 7 дней

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Последние новости