Воскресенье, 21 июля, 2024
26 C
Киев

Популярные новости

Кличко: «Кожну квартиру з температурою нижче 18 градусів обстежить спеціальна комісія»

Поскаржитися на відсутність опалення у помешканні можна на спеціальному сайті.

Помешкання киян, в яких температура буде нижчою за +18 градусів, обстежуватимуть спеціальні комісії. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в коментарі журналістам після наради щодо забезпечення киян якісними житлово-комунальними послугами.

«У сфері ЖКГ столиці створять спеціальні комісії, які перевірятимуть приміщення, де температура нижча за +18 градусів і з’ясовуватимуть причини цього», – зазначив Віталій Кличко.

Мер Києва зазначив, що за кожною територією (дільницею обслуговування) мають бути закріплені як представник житлової організації, так і теплопостачального підприємства.

«Контроль за якістю наданих послуг – це пріоритет у нашій роботі. Кияни мають сплачувати за якісні послуги або мати можливість перерахунку, якщо вони таких послуг не отримали чи отримали в неповному обсязі», – наголосив Віталій Кличко.

Ознайомитися з інформацією щодо аварій та перебоїв у наданні комунальних послуг за тією чи іншою адресою можна на інтернет-сторінці www.1557.kiev.ua. Зокрема, на цій сторінці можна зареєструвати звернення щодо повної або часткової відсутності центрального опалення у помешканні. Зареєстровані звернення передаватимуться на відповідні підрозділи для подальшого усунення недоліків. 

За последние 7 дней

Последние новости