Суббота, 11 июля, 2020
25.3 C
Киев

Популярные новости

Посреди Киева мужчина выбросил из машины гранату

В Деснянском районе Киева, на ул. Бальзака, пассажир такси выбросил из машины гранату, испугавшись полицейских. Об этом говорится в сообщении пресс-службы ГУ НП в...

Самые ужасные квартиры в Киеве: унитаз на кухне и ковер на стене

Ежедневно в соцсетях и на специализированных сайтах появляются сотни объявлений об аренде жилья в Киеве. В некоторых квартирах жильцов ждут неприятные сюрпризы: совмещенный с...

Статья: Кодери від Бога: «білі» хакери з КПІ стали найкращими в світі

В змаганнях брали участь більш ніж 12 тисяч команд.

Команду «білих» хакерів dcua із столичного КПІ ім. Ігоря Сікорського було визнано найкращою серед більш ніж 12 тисяч команд з усього світу в 2016 році. Про це повідомляється на офіційному сайті вишу. 

Рейтинг оприлюднено на сайті CTFtime. Він складається з суми балів за досягнення команд у численних змаганнях в області інформаційної безпеки, що тривають протягом року, і є чи не найпрестижнішим у світі. В 2016 році до нього було зараховано результати майже 70 змагань, які проводилися очно або в режимі онлайн.

Друге та третє місця у рейтингу посіли команді з Польщі та Росії відповідно.

«Білими», або «етичними» хакерами називають фахівців, які визначають, наскільки захищеною від зовнішніх атак і кіберзлочинців є система, та відбудовують її ефективний захист. 

З 1995 року фахівці з комп’ютерної безпеки проводять відкриті змагання, в яких визначають кращих. Учасники виборюють перемогу у своєрідних віртуальних битвах, які отримали загальну назву CTF (Capture the flag), що у перекладі значить «захоплення прапору».

За последние 7 дней

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Последние новости