Понедельник, 25 мая, 2020
10.6 C
Киев

Популярные новости

В Киеве насчитали более 1 тыс. брошенных авто

На улицах Киева находится более 1 тыс. бесхозных ржавеющих машин. Об этом 44.ua сообщил директор КП "Киевдорсервис" Виктор Черний. Читайте также: Киевляне просят демонтировать...

ДТП на Воздухофлотском: что известно сейчас

Сегодня в Киеве произошло масштабное ДТП, в котором приняли участие пять автомобилей. Об этом сообщает Dtp.kiev.ua. Читайте также: В Киеве "герой парковки" остановил десятки трамваев...

Сотрудник Интерпола похитил в Киеве человека

Сотрудник Интерпола и Европола похитил в Киеве человека ради выкупа. Об этом говорится в сообщении пресс-службы прокуратуры Киева. Читайте также: В Киеве задержали распространителя...

Метрополитен закрыл “Дорогожичи” на несколько часов

КП “Киевский метрополитен” закрыл на вход и выход станцию “Дорогожичи ...

Выживший в пасти тигра сотрудник киевского зоопарка боится увольнения с работы

"По сравнению с тем, что со мной было, я выгляжу прекрасно и чувствую себя хорошо. Иногда, конечно, голова трещит, да еще и...

Статья: На Київщині знесли паркан маєтку екс-міністра, що перешкоджав доступу до води (відео)

 14,5 гектара землі надали Миколі Злочевському для створення зони відпочинку.

Паркан біля маєтку екс-міністра екології України Миколи Злочевського поблизу села Хотянівка на Київщині, який перегороджував дорогу до води, знесли. Про це повідомили у громадській організації «Центр протидії корупції» (ЦПК), передає Радіо Свобода.

«Тимчасовий паркан із колючим дротом, який був між водою і прибережною ділянкою, був знесений. Знесенням тимчасового паркану, який перешкоджав проходу до води, займалося Державне агентство лісових ресурсів України», – зазначив юрист «Центру протидії корупції» Сергій Миткалик.

Після знесення паркану Державна екологічна інспекція провела перевірку ділянки і дійшла висновку, що порушень не встановлено, а прибережна смуга витримана і шар ґрунту збережений.

Нині на місці кількаметрового паркану із сітки і колючого дроту лишилися тільки невеликі стовпчики.

У 2015 році Державне агентство лісових ресурсів України зобов’язало садове товариство «Ключі» демонтувати цей паркан. За день до кінцевого терміну виконання припису СТ «Ключі» поінформувало держорган про те, що вони демонтують паркан і «відновлять попередній стан земельної ділянки». Проте тоді цього не було зроблено.

У 2010 році розпорядженням голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка садівницькому товариству Злочевського «Ключі» було надано чотири лісові ділянки загальною площею 14,5 гектара на косі між Київським водосховищем і обвідним каналом у користування на 49 років для створення зони відпочинку.

Журналісти програми «Схеми»,встановили, що сім гектарів наданого державного лісу обгородили спільним парканом, за яким розташовані приватні маєтки екс-міністра, а селяни не мають доступу до цих ділянок і до води через паркани з колючим дротом. Проте тоді Злочевський, екс-міністр уряду Миколи Азарова, цю інформацію не коментував.

За последние 7 дней

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Последние новости