Вторник, 28 мая, 2024
16 C
Киев

Популярные новости

У міносвіти розповіли про те, що буде зі стипендіями для студентів

Кошти повинні розподілятись раціонально.

Студентам не скасують виплату стипендій. Про це в ефірі Громадського заявив заступник міністра освіти і науки Володимир Ковтунец.

«Стипендії будуть. Зміни мають бути достатньо плавними, для того щоб не погіршувати різко становище тих, хто зараз навчається», — сказав він.

За словами заступника міністра, алгоритм виплат потрібно переглянути.

«Кошти повинні розподілятись раціонально. Але і 800 гривень, це дуже мало. Не платити всім і по трошки, а платити більше і тим, хто потребує. Люди прийшли навчатись знаючи, що вони будуть отримувати стипендію і вони повинні її отримувати», — сказав Ковтунець.

Також, стипендії мають отримувати всі, чий бал не нижче середнього.

«Студенти які добросовісно навчається і має оцінки не нижче «добре» — мають бути підтримані, особливо, якщо доходи сім’ї не великі. І я не кажу про малозабезпечених. Я кажу про середньостатистичну родину. Треба підтримати студентів, які навчаються за спеціальностями, які не є поки що престижними: вчителі, фізики, математики», — заявив заступник міністра.

Нагадаємо, днями прес-конференції щодо зміни системи виплати стипендій студентам в замміністра фінансів Сергія Марченка кинули торт.

За последние 7 дней

Последние новости