Вторник, 28 мая, 2024
21 C
Киев

Популярные новости

У столиці почастішали пограбування через незачинені двері

Такі випадки трапляються все частіше. 

Все частіше в столиці трапляються випадки, коли злодії потрапляють до чиєїсь домівки через незачинені двері. Існує навіть окрема група крадіїв, що спеціалізуються на таких пограбуваннях.

Наприклад, як розповіли «Обозревателю» столичні правоохоронці, один з таких випадків трапився у вівторок, 4 жовтня, на вулиці Славгородській, що у в Дарницькому районі. Злочинець витягнув сумку з грошима та документами з квартири, господарі якої просто забули зачинити на ніч двері.

І такі випадки трапляються все частіше. 

Працюють злочинці у такий спосіб. До під’їзду заходять двоє: один смикає за ручки двері квартир, шукаючи ті, що незачинені, а другий «стоїть на стрьомі» на той випадок, якщо хтось буде проходити повз. Якщо зловмисників «застукає» господар якоїсь з квартир, вони мають заздалегідь підготовані фрази. Частіше за все, вони представляються сантехніками, комунальниками або розповсюджувачами рекламних листівок. А можуть, навіть, розіграти з себе мешканця, що помилився квартирою.

Як кажуть правоохоронці, люди дуже часто забувають замкнути двері квартир, тому такий спосіб крадіжки набирає все більшу популярність.

«Зайшовши в квартиру, зловмисники беруть все, що знаходиться поруч із вхідними дверима. Це можуть бути сумки, гаманці, рідше мобільні телефони», — розповідають правоохоронці.

За последние 7 дней

Последние новости