Вторник, 28 мая, 2024
21 C
Киев

Популярные новости

В Київській фортеці відкриють музейний буккросинг

Київська фортеця започатковує новий культурний проект: ЧАРІВНА КНИЖКОВА ШАФА.

26 серпня відбудеться урочисте відкриття музейного буккросингу в Київській фортеці.

«Як бачите, книжок у чарівній шафі зараз ще зовсім мало, — розповідає в.о. Гендиректора Оксана Новікова-Вигран. — Наповнити шафу книжками — завдання всіх небайдужих до історії, літератури та культури киян. Адже електронні книжки — це добре, технологічно та зручно, проте, вони не можуть замінити шелест сторінок і запах друкарської фарби. Тому, коли ми сьогодні купуємо звичайну книжку, то робимо це, навіть, не заради інформації, яка в ній міститься, а, насамперед, заради очікуваних задоволень та вражень. Проте, всі книжки придбати неможливо. І тоді винайшли буккросинг! Буккросинг — відомий у світі рух.

Буккросинг — це колообіг книг серед людей. В Україні останнім часом він, також, набув популярності. Отже, чарівна книжкова шафа у Київській фортеці буде наповнюватися всіма нами та вами. Вона чекає на книжки про історію, архітектуру, музеї світу, про відомих людей, тощо. Вона приймає будь-яку пізнавальну та художню літературу, якою ви волієте поділитися з іншими. Книжки можна буде почитати також на місці — в окремій невеличкій затишній музейній залі — за старовинним столом у незвичайній атмосфері. 

Знавці наполягають, що звичайний обмін книгами без реєстрації книг на спеціальному сайті — не вважається буккросингом, тому ми вирішили вести реєстрацію книжок на сторінці Фортеці у Facebook.

Ми чекаємо на вас 26 серпня о 15.00. Приходьте разом з книжками. Книжки можна також приносити в будні дні в робочий час до адміністрації Музею»

Адреса заходу: Київська фортеця, капонір №2, вул. Госпітальна, 24 а, вхід також з бульвару Лесі Українки 12-14.

За последние 7 дней

Последние новости