Среда, 25 мая, 2022
18.7 C
Киев

Популярные новости

В Киеве построят новую клинику

В столице за счет инвестора построят медицинскую клинику за 1 млрд грн. Об этом говорится в сообщении пресс-службы КГГА. Читайте также: В Киеве на...

Киевляне-паралимпийцы получат крупные суммы за медали в Рио

Каждый из киевлян-паралимпиец, который завоевал медали на летних Паралимпийских играх в Рио-де-Жанейро, получит денежное вознаграждение от столичной власти в размере 120 тыс. грн -...

В Киеве лифты и счетчики поставят под охрану

В киевских жилых домах лифты и счетчики поставят под охрану. Об этом говорится в распоряжении на сайте Киевского городской госадминистрации. Читайте также: В Киеве снесут...

В Белой Церкви из-за ДТП с пьяным водителем погибло двое патрульных

Пьяный водитель на Mercedes врезался в служебную Daewoo Sens с полицейскими, которые ехали на вызов ...

Статья: Хореографічна програма ГОГОЛЬFEST-2016 присвячена жінці та способам її ідентифікації

Назва «Культ Іштар», обрана для хореографічної програми, невипадкова. 

Багато вистав, зроблених хореографами з України, Іспанії, Литви, Молдови, присвячені жінці та способам її ідентифікації. А якщо придивитися, то буде неважко помітити, що роботи інтернаціональної команди об’єднує тема самотності, пошуку взаєморозуміння та засобів спілкування замість ідеального, втраченого у Вавилоні. Ці два мотиви поєдналися в назві відділення.

 • 16.09. 20.00.»Femminile» — виставу постановниці Тамари Максименко, можна сміливо називати феміністською річчю. Через власні реальні історії учасники та хореограф розглядають актуальні соціальні питання.
 • 16.09. 19.00. Вистава «Близькість» ірландського хореографа Стіва Батька дає змогу танцівникам продемонструвати віртуозне володіння складними підтримками і трюками, сучасними техніками партнерінга і одночасно голосно обговорити гострі питання особистого життя.
 • 16-17.09. 15.00. Перфоманс «Лабіринт» за участю хореографа Юлії Денісенко дасть можливість глядачам пограти в гру «Куди заведе тебе наступний поворот? Це буде тупик чи нова можливість?». Юлія – засновниця першого у Харкові фізичного театру «Лабораторія театру».
 • 17.09. 20.00.»Вечір сучасної хореографії» представить дві постановки. Переможці фестивалю Zelyonka Fest 2016 – вистава «Свідомість(під)» як заклик мовою тіла не боятися себе, вивчати себе, зрозуміти що веде тебе до дісонансу почуттів і думок. В «Субстраті» постановник зробить спробу аналізу людини як об’єкту, спробу знайти основу, фундамент людяності.
 • 20.09. 20.00. Вистава «Життя після очікування» хореографа Руслана Баранова стане наймасштабнішою імпровізаційною постановкою на українській сцені. Група професійних танцівників зустрінеться тільки на майданчику, нічого не плануючи, не готуючись, тільки насолоджуючись і віддаючись кожному моменту. Нічого не контролюючи і не знаючи заздалегідь, щоб глядачі мали змогу відчути, де починається свобода.
 • 21.09. 20.00. У виставі «Problem» постановник Василь Козир покаже драму сучасного міста як нового «Вавилону» і запитає чи є в нас надія уникнути долі давнього біблійського міста.
 • 22.09. 20.00.»Дзеркало світу» — чарівна казка, у постановці переможниці шоу «Танці з зірками» і фіналістки шоу «Танцюють всі» Олени Пуль за мотивами історії Андерсена «Снігова королева». Дорослі знайдуть в ній філософські роздуми про душу, діти — пригоди, і кожен зможе насолодитися красою вистави.
 • 23.09. 20.00.»Синдром втраченої зиготи» хореографа Кристини Шишкарьової це ілюстрація до книжки Пінколи Естез «Та, що біжить з вовками», що свого часу стала бестселером. Це балетний роздум про те, що це значить «бути жінкою», про пошук себе, про пошук свободи в собі та навколо себе.
 • 24.09. 19.00.»Black box» — постановка хедлайнера фестивалю Чеві Мюрадая, що цікава експериментами з часом та простором, а також тим, що загальна тема вистави буде розглядатися крізь призму двох різних менталітетів. Сам Чеві розповів, що робота зроблена за мотивами поеми Шарля Бодлера «П’янітесь!», а танцівники зображують «проклятих поетів» — спільноту поетів, що жили за межами або проти суспільства.
 • 24-25.09. 15.00.»Айседора» режисерки Ірини Плотникової — це перфоманс, натхнений засновницею сучасного танцю Айседорою Дункан. Ідея перфомансу: спроба використати погляд Айседори в сучасному просторі танцю.
 • 25.09. 19.00.»Fee llink» — балет, що покаже литовський вуличний танцювальний дует Лаврінаса Жакявічуса та Айґерди Ґудайте. Вистава про пошук взаємозв’язків і про самотність, тонко розкрита за допомогою урбаністичної техніки танцю.

Вже із вересня купити квитки на більшість подій хореографічної програми можна буде за посиланням.

За последние 7 дней

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Последние новости

Отличия горных велосипедов

Перед выбором велосипеда – особенно если это первый байк – перед покупателем встает вопрос, какой лучше купить. Обычно предлагается городской или горный. Оба типа...

Что делать, если близкий человек – алкоголик

Алкоголизм – это не блажь, а болезнь. Очень важно осознавать причину алкогольной зависимости. Потому что из-за непонимания, близкие люди часто вредят алкоголикам, желая им помочь....

Способ применения кинезио ленты

Чтобы добиться желаемого результата от использования кинезио лент, в первую очередь нужно освоить ключевые принципы наложения. Ниже указан перечень рекомендаций по подготовке и грамотной...

Як правильно вибрати мийку для перукаря

Як правильно вибрати мийку для перукаря Навіть у самій простій бюджетній перукарні неможливо надавати послуги без миття голови. Більшість зачісок, включаючи найпростіші укладки, робляться лише...