Четверг, 13 июня, 2024
19.1 C
Киев

Популярные новости

Підсумки літа ’23 від CarFinder

Ми зібрали статистичні дані щодо успішних кейсів автопідбору цього літа. Давайте порівняємо їх із минулим літнім сезоном 2021 року, який був спокійним і безтурботним.

 1. Сегмент народних автомобілів в бюджеті 7-12 тисяч доларів:
  У цьому сегменті відбулися значні зміни. Спостерігається зменшення асортименту доступних автомобілів на ринку, і більше 6 мільйонів людей виїхали з міста. Багато власників не поспішають змінювати свої безпроблемні бюджетні автомобілі. Це призвело до зростання цін на автомобілі та зменшення кількості успішних покупок на 22%.
 2. Автомобілі в бюджеті 12-17 тисяч доларів:
  Mazda 3, Kia Ceed та псевдокросовери залишаються найбільш популярними. Проте кількість доступних машин на ринку зменшилася, і це пов’язано з кратним зменшенням автомобілів з США. Також зросли фінальні ставки на автомобілі на аукціонах та вартість логістики через європейські порти. Це призвело до обмеження асортименту.
 3. Автомобілі в бюджеті 25-40 тисяч доларів:
  Седани та кросовери є найбільш популярними авто в цьому сегменті. Кількість успішних покупок не змінилася значно при порівнянні 2021 та 2023 років. Проте, ціни на автомобілі з США після війни зросли, і передбачається здешевлення авто, які продаються офіційно в Україні, на 2-3 роки вперед.
 4. Автомобілі в бюджеті 40-70 тисяч доларів:
  Протягом аналізованого періоду успішних покупок ці автомобілі зросли на 16%. Це може бути результатом відмови від покупки нових авто на користь вживаних або збільшенням кількості власників, які вирішили оновити свої автомобілі. Позитивний тренд, який не можна не відзначити в сучасних реаліях!

У 2023 року автомобільний світ продовжує зростати. Сподіваємося, наші представлені варіанти привернуть увагу автолюбителів.

Це підсумки літа 2023. Будемо спостерігати за динамікою та надавати вам актуальну інформацію. Слідкуйте за новинами!

Хочете купити автомобіль бу? Ми готові допомогти вам у цьому. Більше не потрібно розглядати сотні оголошень та їздити на десятки переглядів у різні міста. А найголовніше – ми знаємо, як підібрати хороший автомобіль. Знаємо, як дізнатися обман продавця, як знайти всі вади, які хотів приховати продавець, і знайти справді круте авто!

CarFinder як ніхто інший розуміє, що таке радість покупки автомобіля, і як хочеться їм швидше заволодіти, як тільки зійшовся пазл «марка-комплектація-ціна». Втративши пильність, у передчутті обновки, часто люди нехтують перевіркою автомобіля перед покупкою.

Сервіс з підбору авто CarFinder

За последние 7 дней

Последние новости