Суббота, 21 мая, 2022
17.6 C
Киев

Популярные новости

В центре Киева произошла потасовка

В центре Киева произошла потасовка. Об этом сообщает “РБК-Украина”. Читайте также: В Киеве отреставрируют памятники архитектуры “В Киеве в ходе празднования Дня Достоинства и...

В Киеве задержали криминального авторитета при попытке дать взятку чиновнику Нацполиции

Злоумышленник предлагал чинонику ежемесячно 200 тыс. грн за "крышевание" наркобизнеса ...

Строительство ветки на Виноградарь не противоречит метро на Троещину

Киевский метрополитен рассматривает возможность строительства линии на жилмассив Виноградарь и на Троещину ...

Статья: За посаду головного архітектора Києва боротимуться 6 осіб

Список кандидатів.

До наступного етапу конкурсу на зайняття вакантної посади директора Департаменту містобудування та архітектури – головного архітектора міста Києва пройшли 6 кандидатів з 9-ти, які з’явилися на автоматизоване тестування на знання законодавства. Один із претендентів повідомив про зняття своєї кандидатури через соціальні мережі і не з’явився на тестування, відповідно участі у наступних етапах відбору не братиме. Про це повідомив керівник апарату КМДА, голова конкурсної комісії Володимир Бондаренко.

«Дуже важливо, якою буде постать майбутнього головного архітектора Києва, бо місту потрібен справжній боєць, якого неможливо залякати жодними труднощами чи погрозами. У той же час він має бути професіоналом у своїй сфері та відповідати сучасним вимогам суспільства», – зазначив Володимир Бондаренко.

Він додав, що на наступний етап конкурсу – розв’язання ситуаційних завдань – проходять шість кандидатів, які позитивно склали тестування. Конкурс відбудеться згідно графіку 2 вересня о 10:00 у приміщенні Київської міської державної адміністрації.

За словами Володимира Бондаренка, кандидатам буде запропоновано розв’язати три ситуаційні завдання протягом 3-х годин. Цей етап конкурсу відбуватиметься письмово, і його також оцінюватимуть залучені із фахового середовища експерти.

«Одним із завдань для претендентів обов’язково буде питання погодження будівництва у буферних (охоронних) зонах та на прилеглих територіях пам’яток. Переконаний, що це одне з найважливіших завдань для майбутнього головного архітектора Києва, і питання, яке турбує громадськість міста», – підсумував Володимир Бондаренко.

Список кандидатів, яких допущено до участі у наступному етапі конкурсу на заміщення вакантної посади директора Департаменту містобудування та архітектури – головного архітектора міста Києва:

  • Бондар Ганна Вячеславівна
  • Броневицький Сергій Петрович
  • Гнєвишев Валерій Львович
  • Писарець Ігор Олександрович
  • Сасик Олександр Вікторович
  • Свистунов Олександр Вікторович

За последние 7 дней

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Последние новости

Что делать, если близкий человек – алкоголик

Алкоголизм – это не блажь, а болезнь. Очень важно осознавать причину алкогольной зависимости. Потому что из-за непонимания, близкие люди часто вредят алкоголикам, желая им помочь....

Способ применения кинезио ленты

Чтобы добиться желаемого результата от использования кинезио лент, в первую очередь нужно освоить ключевые принципы наложения. Ниже указан перечень рекомендаций по подготовке и грамотной...

Як правильно вибрати мийку для перукаря

Як правильно вибрати мийку для перукаря Навіть у самій простій бюджетній перукарні неможливо надавати послуги без миття голови. Більшість зачісок, включаючи найпростіші укладки, робляться лише...