Воскресенье, 25 февраля, 2024
7.8 C
Киев

Популярные новости

Як правильно вибрати мийку для перукаря

Як правильно вибрати мийку для перукаря

Навіть у самій простій бюджетній перукарні неможливо надавати послуги без миття голови. Більшість зачісок, включаючи найпростіші укладки, робляться лише на мокре або вологе волосся. Будь-яка технологія фарбування теж передбачає попереднє миття. Тому для цього у перукарні чи салоні краси має бути спеціальний прилад. Його також називають мийкою. З проблемою її покупки чи заміни стикається будь-який салон краси по мірі своєї роботи.

При виборі такої конструкції багато хто звертає увагу на її дизайн. Так, ємність має вписуватися у загальний стиль та концепцію салону, а за можливістю й гармонійно виглядати у порівнянні з кріслами. Але будь-який керівник салону краси чи майстер повинен думати про комфорт клієнта. Важливо, щоб ємність для миття була зручною як для перукаря, так і для клієнта.

Основні аспекти вибору перукарської мийки

До її придбання слід підходити відповідально. Якщо вам цікава мийка перукарська, потрібно керуватися певними критеріями для вдалого вибору та купівлі:

  • чи можливе підведення води до вибраного місця. Йдеться про можливість провести й приховати усі комунікації. Все тому, що клієнтам не дуже подобається дивитися на труби, хіба що салон виконаний у стилі лофт;
  • варто попередньо проконсультуватися із сантехніком. Краще заплатити більше, але звернутися до фахівця, який розбирається безпосередньо у тонкощах встановлення мийки у салоні краси чи перукарні;
  • зверніть увагу на стан труб та комунікацій загалом. Можливо, їх доведеться замінити. Слід зарані розрахувати, скільки місця треба відвести під мийку, щоб не виявилось потім, що вона просто не вписується у конкретний салон.

Підключення та розміщення мийки вимагають дотримання санітарних правил і вимог. Закони утримання перукарень чітко встановлюють, куди треба ставити мийку та де її дозволяється використовувати.

Головні параметри вибору

Перший параметр, на який варто звернути увагу – це ергономічність та обтічність конструкції. На мийці не має бути гострих кутів чи виступів, об які можна поранитися. Краї не мають бути занадто високими. Силіконові накладки забезпечать максимальний комфорт клієнта та не перетискатимуть його шию. Найбільш зручними є також моделі, обладнані термостатом та гніздами для флаконів, із не маркою, стійкою обивкою. Якісна мийка чудово підійде до такого важливого у будь-якому салоні краси аксесуару, як перукарське крісло (https://ukrstil.com/ua/g1804854-parikmaherskie-kresla).

За последние 7 дней

Последние новости