Вторник, 28 мая, 2024
16 C
Киев

Популярные новости

З київського банку зникли 7 мільйонів гривень

Поліція з'ясовує обставини.

Після візиту клієнта співробітники установи виявили відсутність грошей, які зберігалися у банківських комірках. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції. 

Подія сталася опівдні, коли до банку звернулися клієнти із вимогою видати цінні речі, які зберігалися у цьому закладі. Коли менеджер банку направився до приміщення, де під охороною знаходилися цінності клієнтів, то виявив відкритими кілька індивідуальних сейфів і… зникнення семи мільйонів гривень.

Для з’ясування обставин на місце події викликали поліцію. Встановлено, що незадовго до візиту останніх клієнтів до спецприміщення, де розташовані індивідуальні сейфи, заходив чоловік, який зберігав там свої речі. Після його виходу менеджер відразу зачинила двері. Про те, що зникли гроші, працівники банку дізналися через кілька хвилин, коли до них звернулися інші відвідувачі.

Відомості про дану подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань із попередньою правовою кваліфікацією за ч. 5 ст. 185 (Крадіжка) кримінального кодексу України. Правоохоронці проводять перевірку та встановлюють усі обставини події.

За последние 7 дней

Последние новости